1.Pražský klub historických vozidel v AČR

Klub vznikl 13. ledna 2009, ale většina členů již ve „veteránském hnutí“ nebo i v jiných klubech působila déle.

Jsme oficiálně organizační jednotkou Autoklubu ČR, kde se aktivně podílíme nejen na oficiálních zasedáních, ale oživili jsme myšlenku oslav založení Autoklubu ČR, kdy jsme po několik let pořádali výstavy Autosalon Žofín.

Naši členové se můžou pochlulbit automobily a motocykly především československé výroby.

V klubu se sešla unikátní vývojová řada vozů značky Škoda a to od roku 1939 až po Škodu Garde z roku 1982, hýčkáme si celou řadu dodnes populárních Octavií, od jejího předchůdce - Škody 440 Spartak až po Octavii Combi, stejně tak naši členové mají ucelenou řadu populárních Pionýrů, ale i několik motocyklů Jawa a ČZ.

Mezi nejznámější akce, které jsme pořádali a pořádáme patří Autosalon Žofín, Akce na zámku Berchtold, účastníli jsme se výstav RetroPrague v průmyslovém paláci v Praze v Holešovicích, ještě před zničujícím požárem i po něm.

Spolupracujeme s brněnským Classic Car króžkem na organizaci Classic Škoda Weekendu.